Gala rozdania nagród w konkursie ‚Nasz projekt eTwinning 2017’
Dodane przez Lilka dnia 04-06-2017 15:20:53

W ubiegłym tygodniu przedstawiciele naszego gimnazjum - pani dyrektor Magdalena Kałużna, nauczycielka języka niemieckiego pani Małgorzata Czech oraz uczniowie Michalina Selejdak, Wiktoria Mrowiec, Jakub Gadosz i Maciej Czech - udali się do Warszawy na uroczystą galę rozdania nagród w ogólnopolskim konkursie ‚Nasz projekt eTwinning 2017’.

Ceremonia odbyła się 2 czerwca w Warszawie, w Teatrze Królewskim Stara Pomarańczarnia w Muzeum Łazienki Królewskie i objęta została honorowymi patronatami Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji.

W tych przepięknych warunkach mieliśmy zaszczyt odebrać nagrody i gratulacje za zajęcie I MIEJSCA w kategorii kompetencje społeczne i obywatelskie za ubiegłoroczny projekt eTwinning "H@nd in H@nd".

Po gali zostaliśmy zaproszeni na uroczysty obiad w Łazienkach Królewskich i musical "Piotruś Pan" w teatrze Buffo. Ponadto uczniowie uczestniczyli w warsztatach integracyjnych oraz w grze miejskiej odbywającej się również na terenie Łazienek. W tej kategorii również odnieśliśmy pełen sukces, gdyż drużyna Wiktorii, Michaliny, Kuby i Maćka zajęła I miejsce rozwiązując interdyscyplinarne zagadki i wykonując interesujące zadania.

Koordynator projektu: Małgorzata Czech


Więcej o projekcie H@nd in H@nd można dowiedzieć się na stronie eTwinning