Rok szkolny 2002/2003
Dodane przez Lilka dnia 25-02-2008 13:53:41

Laureatka Konkursu Przedmiotowego z Chemii- Paulina Miłkowska

Sukcesy w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”:
nagroda
– Tomasz Solarz
wyróżnienia:Paweł Respondek, Krzysztof Żak

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę z Literatury oraz
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie
„Mistrzowie Gimnazjum” zorganizowanym przez dwutygodnik „Victor Gimnazjalista” – Paulina Miłkowska

II miejsce w Wojewódzkim oraz VI miejsce w Finale Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Młodzieży Gimnazjalnej w Legnicy -
Agnieszka Kęsik

Laureatka (II miejsce) XV Rejonowego Konkursu Recytatorskiego (awans do XIII Dziecięcego Festiwalu Słowa w Starachowicach) – Agnieszka Kęsik

I miejsce w Powiatowym Konkursie na stronę internetową „ www. mojego regionu, miasta lub szkoły” – Tomasz Solarz


I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Najpiękniejsza opowieść wigilijna” – Paulina Miłkowska
II miejsce w konkursie plastycznym „Europa moim domem”- Daria Czarnik
Wyróżnienie w Międzygimnazjalnym Konkursie „Mistrz Ortografii” oraz wyróżnienie w konkursie „Mistrz reportażu”- Agnieszka Boratyńska
III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na album „Polskie Przeboje Żywnościowe”- Konrad Połys, Bartłomiej Szajer, Michał Gliński

Osiągnięcia sportowe:
III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Małgorzata Bartosik
I miejsce w Mistrzostwach w Pływaniu i Sztafecie na 50 m stylem dowolnym – Karol Murat; IV miejsce drużyny
III miejsce Trampkarzy starszych w Ogólnopolskim Turnieju w Blachowni
I miejsce w XIV Konkursie Twórczości Informatycznej i Radioamatorskiej – Hubert Sikorski
III miejsce – Łukasz Sosiński oraz IV miejsce – Sebastian Tyrała w Rejonowych Zawodach Lekkoatletycznych
I miejsce w Harcerskim Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt
II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa- dziewczęta
II miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 16 - dziewczęta
I miejsce Trampkarzy starszych w Turnieju o Puchar „Niedzieli”; IV miejsce
w Mistrzostwach Częstochowy
I miejsce w kategorii Programy Komputerowe w XIV konkursie Twórczości informatycznej i radiaoamatorskiej - Sikorski Hubert